Polityka prywatności


  1. Strona fto.zua.com.pl korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") w celu optymalizacji korzystania ze strony, oraz gromadzenia informacji dotyczących statystyk. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki cookies.
  2. Podczas korzystania ze strony mogą Państwo być poproszeni o podanie niektórych danych osobowych i kontaktowych (imię, nazwisko, nazwa firmy, numer telefonu, adres e-mail).
  3. Wszystkie dane osobowe wprowadzane podczas korzystania ze strony podlegają ochronie prywatności.
  4. Informacje wpisywane w formularzu kontaktowym służą wyłącznie do kontaktu z Państwem w celu właściwej obsługi zgłoszeń.
  5. Dane będące w posiadaniu EADS PZL "Warszawa-Okęcie" S.A. - Wydział Usług Lotniczych w Mielcu nie będą udostępniane innym podmiotom.
  6. Podawanie powyższych informacji nie jest konieczne do korzystania z witryny, jednak jest wymagane w celu skontaktowania się poprzez formularz umieszczony na stronie.
  7. Każdy Klient, który wypełnił formularz ma zapewniony dostęp do dotyczących go danych osobowych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia.
  8. EADS PZL "Warszawa-Okęcie" S.A. - Wydział Usług Lotniczych w Mielcu zastrzega sobie możliwość zmiany polityki prywatności powyższej strony internetowej.